فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید سولفونیک / ارزان ترین قیمت اسید سولفونیک در بازار ایران

ارزان ترین قیمت اسید سولفونیک در بازار ایران

اسید سولفونیک از جمله مواد شیمیایی موجود در بازار کشور است که از جمله ی ترکیبات آلی گوگرد در دنیا به حساب می‌آید. از این محصول در صنایع مختلف و همچنین در آزمایشگاه های تحقیقاتی و پژوهشی استفاده های بسیار زیادی می‌شود و لذا همین موضوع سبب شده است که خرید و فروش این محصولات از رونق بالایی برخودار باشد و با توجه به اینکه قیمت این محصولات امروزه به نسب خیلی بالا رفته است اشخاص زیادی به دنبال مراکز معتبر عرضه کننده ارزان ترین قیمت اسید سولفونیک هستند تا این محصولات را با قیمتی مناسب تهیه کنند. قیمت اسید سولفونیک بسته به پارامترهای مختلف از جمله بزند تولید کننده این ماده شیمیایی و وارداتی بودن یا تولید داخل بودن آن؛ کیفیت این محصولات؛ درصد خلوص آن ها و … متفاوت است و همچنین بسته به نوع خلوص و کیفیتی که دارند در موارد گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند. 

ارزان ترین قیمت اسید سولفونیک در بازار ایران

بازرگانی پخش سولفونیک اسید صنعتی

بازرگانی پخش سولفونیک اسید صنعتی بازرگانی های پخش سولفونیک اسید صنعتی در اقصی نقاط کشور فعالیت گسترده ای را انجام می دهند و  انواع مختلفی از این ماده شیمیایی و سمی را در حجم های مختلف در اختیار مشتریان قرار می‌دهند و به سادگی با مراجعه به بازرگانی سولفونیک اسید در شهر شهر خود می‌توانید این محصولات را تهیه کنید. 

سولفونیک اسید که به لابسا هم شهرت دارد یک ماده اسیدی بسیار قوی است که از لحاظ ساختاری شدیدا به اسید سولفوریک شباهت دارد. خصوصیات LABSA سبب شده است که از این محصول در صنایع مختلفی استفاده شود که از جمله ی آن ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده در تولید انواع گوناگون و متعدد مواد شوینده و بهداشتی از جمله پودر های ماشین لباسشویی و صابون و …
  • استفاده در صنعت رنگ سازی
  • باتری سازی
  • در داروسازی نیز کاربرد بسیار فراوانی دارد
  • همچنین اسید سولفونیک یک کاتالیزور بسیار قوی به شمار می‌آید.
  • و …

لیست قیمت روز لابسا درجه یک

لیست قیمت روز لابسا درجه یکنوسانات موجود در بازار کشور سبب شده که قیمت محصولات مختلف از جمله قیمت لابسا فاقد ثبات باشد. از طرفی بدون اطلاع داشتن از کیفیت و درصد خلوص لابسا های درجه و با کیفیت موجود در بازار نمی توان اطلاعات دقیقی در مورد لیست قیمت روز لابسا درجه یک و با کیفیت در کشور ارائه کرد.

از طریق معتبرترین نمایندگی های فروش انواع مختلف این محصولات در سراسر کشور می توانید اطلاعات دقیقی در مورد لیست قیمت روز لابسا درجه یک و باکیفیت موجود در بازار کشور بدست بیاورید. علاوه بر این پایگاه های اینترنتی مختلفی در این زمینه فعالیت می‌کنند. این پایگاه های اینترنتی نیز می‌توانند اطلاعات مفیدی در مورد قیمت لابسا در اختیار شما قرار دهند. 

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: خانم گرامی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت اسید سولفونیک لابسا درجه یک صادراتی

حتما تاکنون اسم اسید سولفونیک را شنیده اید. اسید سولفونیک محصولی است که کاربرد عمده آن صنعتی و آزمایشگاهی می باشد. این محصول معمولا به دو شکل مایع و پودر تولید

پاسخی بگذارید