فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید سولفونیک / فروش بهترین نوع اسید سولفونیک

فروش بهترین نوع اسید سولفونیک

اسید سولفونیک يك ماده شیمیای موجود در مواد شوینده پودری و مایع مي باشد. علت استفاده از اسید سولفونیک در فرمول مواد شوینده نقش پاک کننده و از بین برنده لک ها و کف زا بودن آن می باشد.

از ویژگی های بارز این ماده شیمیایی می توان به حلالیت آن در آب، غیر فرار و جاذب رطوبت بودن آن اشاره کرد. این اسید، بسیار قوی است و می تواند موجب خوردگی گردد. در نتیجه رعایت نکات ایمنی در هنگام کار با آن ضروری است تا از خوردگی و آسیب های جدی آن جلوگیری شود.

در حال حاضر در کشور شرکت های مختلفی در زمینه تولید و فروش بهترین اسید سولفونیک در حال فعالیت می باشند. همانطور که بیان شد به دلیل دارا بودن ویژگی خوردگی در این ماده ظرف هایی که توسط تولید کنندگان برای نگهداری از این ماده انتخاب می شوند باید ظروفی مقاوم در برابر خوردگی باشند.

اسید سولفونیک معمولاً در ظروف در دار و محیط های خنک و خشک با تهویه ی مناسب نگهداری می شوند.

 

فروش بهترین نوع اسید سولفونیک

قیمت هر تن آمینو فینل سولفونیک اسید

قیمت هر تن آمینو فینل سولفونیک اسیدبا توجه به نوسانات روزانه قمیت ها در بازار ایران، نمی توان قیمت ثابتی را برای سولفونیک اسید متصور بود. در حال حاضر اسید سولفونیک با اشکال و بسته بندی های متفاوتی در بازار ایران موجود می باشد که رایج ترین نوع آن به صورت بشکه های ۲۰۰ تا ۲۳۰ کیلوگرمی می باشد.

با توجه به این موضوع قیمت سولفونیک اسید بر اساس نوع بسته بندی، وزن و شرکت تولید کننده آن متفاوت می باشد که می توان به صورت حضوری یا اینترنتی خریداری نمود و توسط سیستم حمل و نقل مطمئن در هر جای کشور تحویل گرفت.

در هنگام خرید اسید سولفونیک باید دقت کرد تا از برند های معتبر و نام آشنا خریداری شود. زیرا متاسفانه برخی از فروشنده ها به جای اسید با خلوص بالا اسید سولفونیک ضایعاتی برخی کارخانه ها را به عنوان اسید سوخته با نصف قیمت خریداری کرده و پس از انجام تغییراتی جزئی به عنوان اسید سولفونیک با درصد خلوص بالای ۹۶ درصد به فروش می رسانند.

بورس اسید سولفونیک درجه یک

بورس اسید سولفونیک درجه یکاز مهترین موضوعات پیرامون اسید سولفونیک می توان به موضوعی تحت عنوان بورس اسید سولفونیک اشاره نمود. قیمت اسید سولفونیک به صورت روزانه تغییر می کند.

ماده اصلی و اولیه ی تشکیل دهنده ی اسید سولفونیک گوگرد می باشد در نتیجه قیمت این محصول بر مبنای قیمت گوگرد تعیین می شود. با توجه به این نکته مهم که قیمت گوگرد در بورس کالا به صورت روزانه تعیین می شود، قیمت اسید سولفونیک نیز به صورت مستقیم وابسته به آن می باشد.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: خانم گرامی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت اسید سولفونیک لابسا درجه یک صادراتی

حتما تاکنون اسم اسید سولفونیک را شنیده اید. اسید سولفونیک محصولی است که کاربرد عمده آن صنعتی و آزمایشگاهی می باشد. این محصول معمولا به دو شکل مایع و پودر تولید

پاسخی بگذارید