فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید سولفونیک / قیمت خرید اسید سولفونیک ارزان

قیمت خرید اسید سولفونیک ارزان

اسید سولفوریک که در گذشته با نام جوهر گوگرد نیز از آن یاد می شده است یکی از محصولات شیمیایی است که در صنایع مختلف کاربرد های بسیار فراوانی دارد و سالانه حجم بالایی از این محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد. انواع مختلفی از اسید های سولفوریک در بازار کشور با غلظت های گوناگون وجود دارند که هر کدام برای کارآیی های خاصی قابل استفاده هستند. قیمت اسید سولفوریک ارزان در بازار سراسر کشور بسته به پارامتر های مختلف از جمله کیفیت این محصولات؛ خلوص آن ها؛ برند تولید کننده محصول و … متنوع است و لذا بدون در نظر گرفتن این پارامترها نمی توان اطلاعات دقیقی در مورد قیمت اسید سولفونیک ارزان ارائه کرد. از طریق معتبرترین مراکز عرضه کننده انواع مختلف محصولات شیمیایی و اسید های صنعتی در سراسر کشور می‌توانید اطلاعات دقیقی در مورد قیمت روز و دقیق خرید اسید سولفوریک ارزان و با کیفیت در بازار سراسر کشور بدست بیاورید.

قیمت خرید اسید سولفونیک ارزان

بزرگ ترین وارد کنندگان پودر اسید سولفونیک

بزرگ ترین وارد کنندگان پودر اسید سولفونیکاسید سولفوریک از جمله مواد شیمیایی پر کاربرد در بازار اقصی نقاط کشور به حساب می‌آید. شرایط تولیدات این نوع اسید ها شرایطی سخت و پیچیده هست و همین موضوع سبب شده است که شرکت های مختلفی در سراسر کشور از جمله بزرگترین وارد کنندگان اسید سولفونیک به حساب بیایند و انواع مختلفی از این محصولات را با کیفیت بسیار عالی به کشور وارد کرده و در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

اسید سولفوریک اسیدی بسیار قوی به حساب می‌آید. اضافه کردن آب به این نوع از اسید ها باید بسیار آرام و با احتیاط انجام شود زیرا در صورت رعایت نکردن احتیاط احتمال دارد که خطرات بسیار بدی را بیافریند. از اسید سولفوریک در صنایع مختلف و برای موارد گوناگون استفاده می شود که از جمله ی آن ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تولید کود های شیمیایی در انواع گوناگون
  • استخراج انواع مختلف فلزات
  • سنتز شیمیایی
  • در پالایشگاه های نفت و گاز استفاده از این محصولات رونق بالایی دارد.
  • برای تصفیه پسماند ها نیز از این محصولات استفاده زیادی می‌شود.

فروش کلی و جزئی اسید سولفانات

فروش کلی و جزئی اسید سولفاناتشرکت های مختلفی در اقصی نقاط کشور در زمینه فروش اسید سولفوریک به صورت کلی و جزیی فعالیت می‌کنند و از طریق این مراکز می‌توانید این محصولات را در انواع مختلف با خلوص گوناگون برای مصارف مختلف خریداری کنید.

علاوه بر این فروشگاه های فیزیکی عرضه کننده اسید سولفانات امروزه فروشگاه‌های اینترنتی مختلفی نیز در زمینه فروش اسید سولفانات فعالیت می‌کنند. این فروشگاه ها نیز می توانند گزینه ای بسیار مناسب برای خرید اسید های سولفانات با قیمتی مناسب و به صورت عمده و جزئی باشند.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: خانم گرامی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت اسید سولفونیک لابسا درجه یک صادراتی

حتما تاکنون اسم اسید سولفونیک را شنیده اید. اسید سولفونیک محصولی است که کاربرد عمده آن صنعتی و آزمایشگاهی می باشد. این محصول معمولا به دو شکل مایع و پودر تولید

پاسخی بگذارید