فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید سولفونیک / قیمت خرید اسید سولفونیک درجه یک

قیمت خرید اسید سولفونیک درجه یک

خرید اسید سولفونیک درجه یک امروزه مورد تقاضای صنایع مختلفی که به این ماده شیمیایی احتیاج دارند قرار گرفته است. نام دیگر اسید سولفونیک جوهر گوگرد می باشد. قیمت خرید اسید سولفونیک با توجه به پارامتر های گوناکونی تعیین و عرضه می شود. به طور کلی جمله عوامل تعیین کننده قیمت این اسید عبارتند از: میزان غلظت و خلوص آن، همچنین برند تولید کننده ی آن و از همه مهم تر کیفیتی است که این اسید دارد.

 

قیمت خرید اسید سولفونیک درجه یک

عرضه عمده و ارزان اسید سولفانیلیک

عرضه عمده و ارزان اسید سولفانیلیکعرضه اسید سولفانیلیک به صورت عمده و ارزان امروزه در سطح کشور توسط فروشگاه های مواد صنعتی و شیمیایی و همینطور کارخانه های تولیدی این محصول انجام می پذیرد.

همینطور فروش این محصول به دو صورت انجام می پذیرد:

۱٫فروش بوسیله فروشندگان فیزیکی انجام می شود و متقاضی حضورا خرید خود را انجام می دهد.

۲٫فروش توسط فروشندگان اینترنتی صورت می گیرد که این روش در حال حاضر در کشورمان نه فقط برای این محصول بلکه برای تمامی کالا ها روشی بهتر و مقرون به صرفه تر می باشد.

اسید سولفونیک در شرایط بسیار پیچیده تولید می شود لذا در کشورمان نیز علاوه بر تولید این اسید که در حال انجام است، واردات اسید سولفانیلیک و سولفونیک نیز صورت می گیرد تا نیازهای صنایع شیمیایی را پاسخگو باشند.

سولفانیلیک اسید در موارد مختلفی کاربرد دارد که در ادامه چند مورد از کاربردهای این اسید قوی را بیان می کنیم:

  • در تولید کودهای شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • برای تصفیه و سنتز پسماندهای شیمیایی کاربرد فراوانی دارد.
  • مورد استفاده در پالایشگاه ها می باشد.

همچنین اسید سولفونیک به دو روش در کارخانه تولید می شود:

  1. اکسیداسیون
  2. سولفونیزاسیون

که شرکت های تولیدی در تلاش هستند با تولید این اسید با کیفیت جهانی مشتریان را به سمت خود جذب کنند و با کمترین قیمت به فروش برسانند.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که اگر زمانی خواستید آب را به این اسید اضافه کنید با نهایت دقت و آرامش این کار را انجام دهید زیرا اضافه کردن ناگهانی آب به اسید سولفونیک خطرات جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت.


نمایندگی خرید آلکیل بنزن سولفونیک اسید خالص

نمایندگی خرید آلکیل بنزن سولفونیک اسید خالصهمانطور که قطعا می دانید هنگامی که یک محصول توسط کارخانه مربوطه تولید و عرضه می شود یا به کشور وارد می شود باید در تمام نقات کشور نمایندگی های مجاز داشته باشد تا مشتریان بتوانند به راحتی این محصول را خریداری کنند.

نمایندگی سولفونیک اسید و آلکیل بنزین خالص نیز در سطح کشور فعالیت مداوم و قابل توجه ای را دارد و مشتریان که اغلب آن ها شرکت های تولیدی مواد شیمیایی و صنعتی هستند با مراجعه به این نمایندگی ها در کشور خرید خود را انجام می دهند.

خرید این اسید به صورت عمده و ارزان نیز صورت می گیرد که این امر باعث می شود مشتری با خیال راحت اقدام به خریدن این محصول کند.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: خانم گرامی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت اسید سولفونیک لابسا درجه یک صادراتی

حتما تاکنون اسم اسید سولفونیک را شنیده اید. اسید سولفونیک محصولی است که کاربرد عمده آن صنعتی و آزمایشگاهی می باشد. این محصول معمولا به دو شکل مایع و پودر تولید

پاسخی بگذارید