فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید سولفونیک / قیمت خرید اسید سولفونیک عالی

قیمت خرید اسید سولفونیک عالی

قیمت اسید سولفونیک عالی را از ما بگیرید. شرکت ما هم اکنون بهترین قیمت اسید سولفونیک عالی را برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته است.تعریفی از سولفانیلیک: هر یک از اسیدهای بیشمار که حاوی گروه هاش۳ او اس هستند و ممکن است با جایگزینی یک گروه هیدروکسیل توسط آنیون معدنی یا یک گروه ارگانیک یک پارچه از اسید سولفوریک حاصل شود. ما در این شرکت بهترین را برای شما با قیمت عالی در نظر داریم. منتظر تماس شما هستیم.

قیمت خرید اسید سولفونیک عالی

شرکت بازرگانی سولفانیلیک اسید

شرکت بازرگانی سولفانیلیک اسیدفرآورده های الکلی بنزن سولفونیک اسید خطی برای فروش توسط فروشندگان ما ارائه شده است که از این میان اسیدهای آلی ۶۶ درصد، مواد اولیه مواد شوینده ۲۴ درصد و مواد کمکی پلاستیک ۱ درصد را تشکیل می دهند.
طیف گسترده ای از گزینه های خطی اسید آلکیل بنزن سولفونیک در دسترس شما است ، از جمله درجه صنعتی و درجه کشاورزی.

بازرگانی سولفانیلیک اسید اکنون اماده ارایه این محصول به شما مشتریان محترم است.
کشور های برتر تامین کننده  این محصول برزیل و چین و هند هستند.
سولفوناتهای آلکیل بنزن یک کلاس از سورفاکتانتهای آنیونی است ، که از یک گروه سولفونات آبگریز و یک گروه دم آلکیل بنزن آبگریز تشکیل شده است. همراه با سولفات لوره سدیم یکی از قدیمی ترین و پرمصرف ترین مواد شوینده مصنوعی هستند و ممکن است در بسیاری از محصولات مراقبت شخصی ( صابون ، شامپو ، خمیر دندان و غیره) و محصولات خانگی ( شوینده های لباسشویی ، مایع ظرفشویی ، پاک کننده اسپری و…) وجود داشته باشد.
شرکت بازرگانی سولفانیلیک اسید ما اماده راهنمایی و اطلاعات بسیار زیادی به شما مشتریان محترم است همین حالا با ما تماس بگیرید و با قیمت مناسب خریداری کنید. 

شرکت بازرگانی سولفانیلیک اماده ارایه هرگونه راهنمایی و خدمات به بهترین مشتریان خود است.
فروش عمده سولفانیلیک اسید فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

قیمت فروش آلکیل بنزن سولفونیک اسید

قیمت فروش آلکیل بنزن سولفونیک اسیدبرای دانستن قیمت فروش سولفونیک اسید همین حالا با شرکت ما تماس بگیرید. 
آلکیل بنزن سولفونات خطی(ال آ اس) به دلیل عملکرد عالی و هزینه نسبتاً کم مهمترین سورفاکتانت آنیونی است. فرآیندهای اخیر اجازه تولید ال آ اس با مشخصات
تخریب پذیری عالی را می دهند.
الفا اولفین سولفونات ها(آ او اس) به عنوان یک کلاس، در فركانس استفاده در سیستم های نظافت مانند شامپو و مواد شوینده ظرف ، در مقایسه با سولفاتهای آلکیل و الكل اتر در رتبه دوم قرار دارند، اما این موارد به همان اندازه در مایع های تمیز كننده پوست استفاده نمی شوند.با این حال ، به دلیل غلبه این دو سورفاکتانت دوم ، این به کاربرد محدودتری در شامپوهای غیر پریمیوم ، مواد شوینده ظرف و پاک کننده های پوستی منتقل می شود. بهترین قیمت ها ر ا از ما بخواهید ما اماده پاسخگویی به تمام سوالات شما مشتریان محترم هستیم. 
برای مشاوره و سوالات خود با ما تماس بگیرید. ما بهترین ها را برای مشتریان خود می خواهیم.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: خانم گرامی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت اسید سولفونیک لابسا درجه یک صادراتی

حتما تاکنون اسم اسید سولفونیک را شنیده اید. اسید سولفونیک محصولی است که کاربرد عمده آن صنعتی و آزمایشگاهی می باشد. این محصول معمولا به دو شکل مایع و پودر تولید

پاسخی بگذارید