فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید سولفونیک / قیمت خرید اسید سولفونیک ۹۶% ایرانی

قیمت خرید اسید سولفونیک ۹۶% ایرانی

اسید سولفونیک از جمله ترکیبات آلی و شیمیایی گوگرد است که استفاده های بسیار زیادی در صنعت دارد. این ماده صنعتی شباهت بسیار زیادی از لحاظ ساختاری به اسید سولفوریک دارد. با توجه به حجم بالای استفاده از این محصولات در بازارهای داخلی امروزه شرکت های معتبری در سراسر کشور در زمینه تولید اسید سولفونیک های ایرانی فعالیت گسترده ای را انجام داده اند و انواع مختلفی از این محصولات را در بازار سراسر کشور عرضه کرده اند. قیمت خرید اسید سولفونیک ۹۶% ایرانی بسته به پارامترهای مختلف از جمله کیفیت این محصولات؛ برند تولیدی این اسید ها و مهمتر از همه درصد خلوص اسید سولفونیک متفاوت است و بدون در نظر گرفتن این پارامترها نمی توان اطلاعات دقیقی در مورد قیمت روز اسید سولفونیک با درصد خلوص ۹۶ درصد در بازار کشور ارائه کرد. از طریق پایگاه های اینترنتی مختلفی که در زمینه ارائه قیمت محصولات مختلف فعالیت می‌کنند می‌توانید اطلاعات دقیقی در مورد قیمت روز خرید اسید سولفونیک در بازار کشور به دست بیاورید.‌

قیمت خرید اسید سولفونیک 96% ایرانی

خریداران بهترین سولفونیک اسید ۹۶% خطی

خریداران بهترین سولفونیک اسید 96% خطیخریداران اسید سولفونیک در بازار کشور بسیار زیاد هستند و اشخاص زیادی به دنبال تهیه بهترین نوع سولفونیک اسیدهای صنعتی با غلظت ۹۶ درصد می باشند. این اشخاص می‌توانند از طریق معتبرترین مراکز عرضه کننده انواع مختلف محصولات‌ شیمیایی و آزمایشگاهی اسید سولفونیک های با کیفیت داخلی را خریداری کنند.

علاوه بر این امروزه فروشگاه های اینترنتی مختلفی در زمینه فروش این محصولات فعالیت می‌کنند. این فروشگاه ها با عرضه مستقیم کالا از تولید کننده به مصرف کننده سبب کاهش قیمت تمام شده محصولات خریداری شده برای خریداران می‌شوند زیرا در این فرآیند دست اشخاص واسطه و دلال را کوتاه می‌کنند.‌ لذا از طریق این فروشگاه‌ها نیز می‌توان اسید سولفونیک را با قیمتی مناسب تر و کیفیت بسیار عالی خریداری کرد. 

بهترین نوع اسید سولفونیک

بهترین نوع اسید سولفونیک اسید سولفونیک یک مایع قهوه ای رنگ بسیار چسبناک و شیمیایی به حساب می‌آید که بسیار سمی است اما کاربردهای فراوانی در حوزه های آزمایشگاهی و صنعتی دارد و از انواع سولفونیک اسید در موارد گوناگونی استفاده می شود و بسته به موارد استفاده درصد خلوص این اسید هم متفاوت است و از درصد خلوص های بالاتر برای صنایع حساس تر استفاده می شود. 

سولفونیک اسید یک اسید صنعتی و بسیار قوی است که در صنایع مختلف کاربرد دارد که از جمله ی کاربردهای این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استفاده در صنایع رنگ سازی
  • استفاده در تولید انواع متعددی از لوازم شوینده و بهداشتی همچون صابون و …
  • استفاده در صنایع باتری سازی
  • استفاده در داروسازی برای تولید انواع مختلفی از دارو ها
  • و …
جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: خانم گرامی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت اسید سولفونیک لابسا درجه یک صادراتی

حتما تاکنون اسم اسید سولفونیک را شنیده اید. اسید سولفونیک محصولی است که کاربرد عمده آن صنعتی و آزمایشگاهی می باشد. این محصول معمولا به دو شکل مایع و پودر تولید

پاسخی بگذارید