فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید سولفونیک / قیمت عرضه بهترین اسید سولفونیک

قیمت عرضه بهترین اسید سولفونیک

اسید سولفونیک یک ماده ی چسبناک قهوه ای رنگ می باشد که دارای فرمول مولکولی است. این محصول در صنعت های مختلف به خصوص صنعت شیمی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و انواع مختلفی را نیز در بر می گیرد. قیمت روز اسید سولفونیک توسط شرکت های تولید کننده یا ارگان های خاص تعیین می شود و سپس به مردم اعلام می شود.

قیمت عرضه بهترین اسید سولفونیک

پر فروش ترین نوع اسید سولفونیک ۹۵%

پر فروش ترین نوع اسید سولفونیک 95% اگر می خواهید با اسید سولفونیک ۹۵% فروشی آشنا شوید به شما پیشنهاد می کنیم به یکی از سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه کنید و از این طریق به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را به دست می آورید.

این سایت ها از چندین بخش جذاب تشکیل شده اند که هر کدام از این بخش ها می تواند اطلاعات خاصی را در اختیار شما قرار دهید. مثلا بخش درباره ی ما، اطلاعاتی را از قبیل سال تاسیس این سایت، چگونگی خرید و فروش این محصول، شماره های تماس، آدرس شرکت های تولید کننده و غیره را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. البته با مراجعه به بخشی دیگر می توانید از مواد تشکیل دهنده ی این محصول و سایر خصوصیات آن مطلع شوید.

این محصول کاربرد های فراوانی را در سطح کشور در بر می گیرد که مهم ترین آن: تولید دارو های مختلف، مواد شوینده، رنگ ها، کاتالیزور های اسیدی و غیره می باشد. 

از این محصول در صنعت شیمی و برای انجام آزمایش های مختلف نیز استفاده ی وسیعی می شود. 

قیمت هر تن اسید سولفانات بسته بندی شده

قیمت هر تن اسید سولفانات بسته بندی شدهقیمت سولفانات اسید بسته بندی شده و کیلویی با هم دارای تفاوت هایی می باشد. عوامل مختلف زیادی وجود دارد که در تعیین قیمت این محصول به صورت مستقیم یا غیر مستقیم تاثیر می گذارند. یکی از مهم ترین مواردی را که می توانیم نام ببریم کیفیت این سولفات ها و چگونگی واکنش آن ها با سایر مواد می باشد.

البته این نکته را نیز باید در نظر بگیرید که امکان دارد قیمت این محصول در هر شهر متفاوت باشد و دلیل آن شرایط اقتصادی و محیطی حاکم بر آن جامعه و شهر می باشد. اگر می خواهید از قیمت دقیق این محصول آگاه شوید بهتر است با واحد های پشتیبانی یکی از شرکت های تولید کننده تماس گرفته و از این طریق از قیمت اصلی این محصول آگاه شوید‌.

برای خرید این محصول نیز روش های مختلفی پیش پای شما قرار داده شده است که بر حسب شرایط و نیاز های خود یکی از آن ها را انتخاب کرده و اقدامات مربوط به آن را انجام دهید.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: خانم گرامی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت اسید سولفونیک لابسا درجه یک صادراتی

حتما تاکنون اسم اسید سولفونیک را شنیده اید. اسید سولفونیک محصولی است که کاربرد عمده آن صنعتی و آزمایشگاهی می باشد. این محصول معمولا به دو شکل مایع و پودر تولید

پاسخی بگذارید