فروش محصولات شیمیایی
خانه / متانول / قیمت فروش عمده متانول با کیفیت

قیمت فروش عمده متانول با کیفیت

متانول یک محصول صنعتی است که در صنایع مختلف در کشور مورد استفاده های گوناگونی قرار می گیرد و لذا همبن موضوع سبب شده است که حجم بالایی از این محصولات هر ساله در بازار سراسر کشور مورد معامله و تجارت قرار بگیرد. مشکلات اقتصادی موجود در کشور سبب شده است که قیمت این محصولات مدام در حال نوسان باشد و لذا نمی‌توان اطلاعات دقیقی در مورد لیست قیمت عمده متانول با کیفیت و درجه یک در بازار کشور را ارائه کرد. از طرفی بسته به پارامتر های مختلف از جمله شرکت و برند تولید کننده این محصولات؛ کیفیت آن ها و از همه مهمتر خلوص این مواد شیمیایی در قیمت گذاری آن ها موثرند و بدون در نظر گرفتن این پارامترها نمی توان اطلاعات دقیق و کارآمدی را در مورد قیمت خرید و فروش متانول به صورت عمده و جزئی ارائه کرد.

قیمت فروش عمده متانول با کیفیت

قیمت متانول ۹۹ درصد در بازار

قیمت متانول 99 درصد در بازارمتانول که به نام الکل متیلیک نیز در بازار کشور شهرت دارد از جمله محصولات بسیار پر کاربرد در دنیا به حساب می‌آید و طبق بررسی های جهانی انجام شده سالانه ۱۲ میلیون متریک تن از این ماده شیمیایی در مصارف مختلف استفاده می‌شود. عموما این محصولات را با خلوص بالا و ۹۹ درصد در بازار مورد تجارت قرار می‌دهند. قیمت متانول ۹۹% بسته به پارامترهای مختلف متفاوت است و نوسانات موجود در بازار نیز سبب شده نتوانیم قیمت این محصول را ارایه کنیم.

از طریق معتبرترین مراکز عرضه کننده انواع مختلف مواد شیمیایی در سراسر کشور می‌توانید اطلاعات دقیقی در مورد آخرین نرخ قیمت خرید متانول ۹۹ درصد در کشور به دست بیاورید و در جریان چند و چون تغییرات قیمت این محصول قرار بگیرید. علاوه بر این پایگاه های اینترنتی مختلفی که در این زمینه فعالیت می کنند نیز می توانند گزینه مناسبی برای بدست آوردن اطلاعات دقیقی در مورد قیمت روز این محصولات باشند.

بازار خرید و فروش الکل متیلیک خالص

بازار خرید و فروش الکل متیلیک خالصبا توجه به اینکه الکل چوب یا به عبارتی الکل متیلیک در موارد مختلفی کاربرد دارد بازار خرید الکل متیلیک در سراسر کشور از رونق بالایی برخوردار است و سالانه حجم بسیار زیادی از این محصولات مورد معامله قرار می‌گیرد. الکل متیلیک خالص ماده ای است با شفافیت بالا و بدون رنگ که بسیار فرار است و در صورت خالص بودن دارای بویی بسیار زننده و غیر قابل تحمل و نامطبوع است.

از طریق معتبرترین مراکز عرضه کننده انواع مختلف محصولات‌ شیمیایی در سراسر کشور می توانید این الکل صنعتی را خریداری کنید. علاوه بر این فروشگاه های اینترنتی مختلفی در زمینه عرضه و فروش این محصولات فعالیت می‌کنند. این فروشگاه ها نیز می توانند گزینه ای مناسب برای تهیه الکل متیلیک خالص در کشور باشند.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: خانم گرامی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه متانول به صورت عمده

متانول یک واژه ی یونانی  است که از کلمه ی ایلو به معنای چوب گرفته شده است.  این ماده، بی رنگ و قابل حل در آب و به شدت فرار می باشد. متانول به نام الکل

پاسخی بگذارید