فروش محصولات شیمیایی
خانه / اسید سولفونیک / مراکز فروش انواع اسید سولفونیک

مراکز فروش انواع اسید سولفونیک

اسید سولفونیک ها دسته ای ترکیبات گوگرددار می باشند که فرمول کلی آن ها به صورت  RS=O2-OH در این پیوند R نشان دهنده یک پیوند آلکیل می باشد و نمک سدیک آن در اکثر شوینده ها مثل مایع ظرفشویی و پودرهای لباسشویی کاربرد دارد. اسید سولفونیک در ابتدا فقط برای تولید صابون ها استفاده می شد بعد ها با تولید بیشتر این محصول در اکثر مواد شوینده کاربرده شد. همچنین این محصول کاربرد های دیگری نیز دارد که در ادامه مطالب خواهيم گفت. فروش انواع اسید سولفونیک در کارخانجات تولید مواد شیمیایی امکان پذیر است ولی خرید آن برای افراد عادی امکان پذیر نیست چون این محصول خطرناک می باشد.

مراکز فروش انواع اسید سولفونیک

بزرگ ترین وارد کنندگان سولفونیک اسید لابسا

بزرگ ترین وارد کنندگان سولفونیک اسید لابسااسید سولفونیک با نام تجاری لابسا در صنایع شوینده در صنایع رنگسازی و همچنین به عنوان کاتالیزور کاربرد دارد، از دیگر کاربردهای آن می توان مصرف آن در صنایع داروسازی را نام برد که در تولید داروهای ضد باکتری کاربرد فراوان دارند و همچنین در صنایع تولید باتری هم استفاده می شود.

اسید سولفونیک کاربردهای زیادی دارد ولی باید دقت داشت که این محصول در صورتی که به صورت مستقیم با پوست انسان تماس داشته باشد باعث سوختگی های شدید می شود ولی اگر این ترکیب خنثی شود دارای کف زایی خوبی می باشد، به طور کلی خاصیت کف زایی و چربی زدایی و ویسکوزیته از نشانه های یک مایع ظرفشویی خوب است که اسید سولفونیک لابسا می تواند این خاصیت را به آن بدهد.

بازار خرید و فروش پودر اسید سولفونیک

بازار خرید و فروش پودر اسید سولفونیکبازار پودر اسید سولفونیک مانند مایع آن به صورت ترکیب با محصولات دیگر خوب است و کاربرد آن به همان صورت است در انواع صنایع.

از جمله احتیاط هایی که وارد کننده لابسا  برای این محصول بیان می کنند این است که این ماده نباید اسشمام شود چون باعث مسمومیت می شود و اگر بو کردید این ماده را به محیط باز بروید و یا به دکتر مراجعه کنید، پوست را هم از طریق تماس آلوده می کند و باعث سوختگی می شود که حتما باید پزشک پوستتان را معاینه کند و اگر با چشم تماس پیدا کرد حتما حتما چشم ها را به مدت زیادی بشویید و بعد به پزشک مراجعه کنید و اگر لنز دارید بردارید و اگر با دهان تماس پیدا کرد هم حتما دهانتان را بشویید و سعی کنید نخورید آن را و اگر خوردید استفراغ نکنید تا وارد معده تان نشود، چون در این صورت با آنزیم های معده ترکيب شده و باعث مرگ می شود و فقط سر را پایین نگه دارید و به پزشک مراجعه کنید.

جهت خريد و فروش اين محصول مي توانيد با ما در ارتباط باشيد:
شرکت آرسیان کو
راه هاي ارتباطي:
شماره تلفن ثابت : 02147626785
شماره فکس : 02142695149
مدیریت فروش داخلی: خانم گرامی
شماره موبايل: 09128921407
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
بازرگانی و صادرات: آقای حفیظی
شماره موبايل: 09124221247
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
تلگرام: Arsianco@
اينستاگرام: Arsianco
توئيتر: Arsianco
پست الکترونيکي: arsiianco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت اسید سولفونیک لابسا درجه یک صادراتی

حتما تاکنون اسم اسید سولفونیک را شنیده اید. اسید سولفونیک محصولی است که کاربرد عمده آن صنعتی و آزمایشگاهی می باشد. این محصول معمولا به دو شکل مایع و پودر تولید

پاسخی بگذارید